תגיש לי - An Overview

מבחינה בטחונית המצב פה משמעותית הרבה יותר טוב מאשר בישראל. הרצח האחרון המחיש את זה.

In case the media also does not have a copyright tag, You then ought to also add a single. In case you created/took the picture, audio, or movie then you can use self

הויכוחים שלי הם לא עם אנשים כמו זוכמיר , או בוא נגיד, לא מעבר להודעה קצרה או משהו כזה, הויכוחים שלי הם יותר עם אלה שחושבים/מרגישים ש"משהו לא בסדר".

ביטוח ופנסיה חקירות פרטיות עסקים פטנטים פוריות הגבר אופניים חשמליים מיסים והחזרי מס תעבורה נכי צה``ל ייעוץ קריירה גירושין מיסטיקה דיני משפחה יוון והאיים בריאות ואוכל

אבל בסדר, זה מאחוריי עכשיו ואני פעיל עכשיו בעידוד הגירה המונית, תוך חודשיים בערך קבוצת הפייסבוק שהקמנו למטרה הזו הגיעה לכבר מעל אלף אנשים והיד עוד נטויה. תכל'ס - למה  אתה כועס? מי שמאמין ביהוה אמונה אדוקה שישאר בארץ, כנ"ל מי ש"פטריוט" , מי שלא, ורוצה חיים קלים יותר, שיהגר, מה הבעיה.

לא יודע למה החלטת שאני מכיר אותו. ולא רואה סיבה לאמריקאים לסכן את המארינס שלהם למענך, כך שכנראה שכעולמך יחרב המקסימום שתקבל זה שיתנו לאל על לנחות בניו יורק.

The viewers demographics details emanates from voluntary demographics information and facts submitted by persons within our world traffic panel. The data is for your past 12 months, up to date month-to-month.

Although I say semi official, that translation is as Formal as we are going to get. It absolutely was submitted by Israel on the WTO. Although it is just not official while in the feeling that it's lawfully enforceable, I would Assume we should be able to utilize it with a few self-assurance.

וכדי לא להרגיש בבונקר מול האיומים מסביב אז הלכתם ליאסר ערפאת וביקשתם ממנו שיגן עליהם מפני הטרור  אבל הוא זרק אותכם מכל המדרגות.

א. אני יותר ציוני ממך. התנועה הציונית דיברה על הקמת בית לאומי לעם היהודי, היום אי אפשר לקיים את המילה "בית" ,מי שיקשיב לי יוכל לקנות בית פרטי ומי שחבר שלי בפייסבוק ראה read more תמונות של הבית אחרי שעשינו בו ביקור אחרון לפני קבלת מפתחות, ואני עוד התפרעתי וקניתי על שטח של מעל חצי דונם. 

בכל אופן, בוא נגביל את עצמנו לשירשורפלצת אחד בו זמנית, בסדר?

הסיפורים על  ההפגנה ועל המכות שהכו בבריטים הילכו שנים רבות בבית.

אני לא יודע אם את אמא או לא, אבל אם את לא שייכת ל"מחנה האופטימים", את דנה את ילדיך לעתיד קשה מאוד בזה שאת לא קמה ועושה מעשה.

Slideshare makes use of cookies to boost features and general performance, also to give you applicable promoting. When you continue browsing the site, you agree to the use of cookies on this Web site. See our User Arrangement and Privateness Coverage.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *